Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

  Retinol 0.5

  DÜZELTME

  Retinol 0.5

  0.5% oranında saf retinol içeren onarıcı gece bakım kremi.

  • Retinol ürünlerimiz    hücre yenilenmesini ve kolajen yapılanmasını hızlandırırarak ince çizgi, kırışıklık, yaşlılık ve güneş lekelerinin görünümünü azaltır. Retinol 0.5, 0.5% oranında saf retinol içerir. Hassas ciltlerde kullanıma Retinol 0.3 ile başlanması önerilir.
  • İnce çizgi, kırışıklık, yaşlılık ve güneş lekelerinin görünümünü azaltır
  • Retinol emilimini optimum düzeyde dengeleyerek retinol kullanımına bağlı iritasyonu en aza indirger
  • Hedef bölgeye maksimum oranda retinolun ulaşmasını garantiler

  Bilim

  Retinol 0.5 , cilde en etkili ve dengeli nüfuz edecek ve ciltte emilecek şekilde geliştirilmiş teknolojisiyle maksimum etkinlik için % 5 oranında saf retinol içerecek biçimde tasarlanmıştır.

  invasyon 1

  Geleneksel kapsül teknolojisi kullananan teknolojilerden farklı olarak en yeni teknolojisiyle retinolü koruyucu bariyeri olmadan ciltte dengeli bir şekilde tutar.

  invasyon 2

  SkinCeuticals Retinol ürünleri cildin lipit yapısına dayalı ve cilde etkili nüfuz etmeye yardımcı eşsiz bir dağılım sistemi içerir.

  kullanım

  Hassas ciltlerde kullanıma Retinol 0.3 ile başlanması önerilir. Gece temiz cilde bezelye büyüklüğünde Retinol 0.3 veya 0.5 uygulayabilirsiniz.İlk kullanımlarda cilt toleransının az olması sebebiyle haftada 1 veya 2 defa uygulanması tavsiye edilir. Kullanımdan sonra ciltte olabilecek soyulma normaldir ve zamanla azalacaktır; ancak kaşınma ve eritem mevcutsa lütfen doktorunuza danışınız. Göz ve göz çevresiyle temasından kaçınınız. Maksimum etki için SkinCeuticals Retinol 0.3 veya 0.5’i uyguladığınız gece herhangi bir nemlendirici veya düzeltici ürünü kullanmak için en az 30 dakika bekleyiniz

  Retinol kullanımı ışığa duyarlılığı arttıracağından günlük cilt bakım rutininizin bir parçasıysa mutlaka geniş spekturumlu bir güneş koruması kullanılmalıdır.

  Önlem olarak retinollü ürünler hamile veya yakın gelecekte hamile kalmayı düşünen kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Topikal retinolün fetüs gelişimi üzerinde herhangi bir negatif etkisi olduğunda dair bir rapor olmasa da retinoik asitle ilişkili bazı problemler raporlanmıştır.

  Bakım rutini

  Gece

  1. Temizleme & Tonikleme
  2. Retinol 0.5 ile düzeltme
  3. Nemlendirme

  Ana İçerikler

  Ana İçerik 1

  0.5% Retinol: Topikal retinollerin kolajen yıkıcı enzimleri azalttığı ve cildin kolajen yapımını hızlandırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

  Ana İçerik 2

  Bisabolol: Papatyadan elde edilen bu tahrişlik karşıtı madde cildi yatıştırmaya hassasiyetini azaltmaya yardımcı olur.

  Tüketici puanı

  Kullananlar ne diyor

  Cilt bakım rutininizi tamamlayın.

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer