Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Abone olun

* Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve
Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve
tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal
iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine
aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Şifrenizi mi unuttunuz?Giriş yap>

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

Sözümüz

Dermo Profesyonel Cilt Bakımı

Misyonumuz cilt sağlığını geliştirmektir. Bu amaca kendimizi adayarak tek bir söz veriyoruz: dermo profesyonel cilt bakımı.

Senelerdir yapılan cilt kanseri araştırmalarında önemli etkisi gözlenen antioksidanlarla, yüksek etkiye sahip formüllerimiz saf aktiflerle konsantre edilmiştir ve cilde ideal şekilde nüfuz ettiği kanıtlanmıştır.

ABD'de üretilen, klinik cilt bakım ürünlerimiz, dermatologlar, estetik cerrahlar ve medikal spalarda kullanılır. Ayrıca estetik operasyonlarda destekleyicidir. Ürünlerimizi, yaşlanma belirtilerini düzeltme, sağlıklı cildi koruma ve ileride oluşabilecek hasarı engellemeye yönelik formulize ettik.

Tarihçemiz

SkinCeuticals tarihi Dr. Sheldon Pinnell’in hayati araştırması sayesinde, markanın 1994’te bulunmasından çok daha önce başlamıştır. Geçen yıllar boyunca, dermatolojinin yüzünü değiştiren buluşlarla SkinCeuticals öncü olmaya devam etmiştir.

Dönüm noktaları

  • 1997: SkinCeuticals Serum 10 ve Serum 15’i lanse etti.
  • 1999: E vitamini ilavesi koruma seviyesini iki katına çıkararak SkinCeuticals antioksidan formüllerinin etkilerini arttırdı.
  • 2002: SkinCeuticals ilk 100% fiziksel güneş koruması olan, Physical UV Defense SPF 30 piyasaya sürüldü.
  • 2005: Ferulic Asit, C ve E vitamini birleşiminden oluşan C E Ferulic yaratıldı.
  • 2008: Phloretin CF yeni bir antioksidan sınıfı oluşturdu.
  • 2011: Phloretin Cf Gel sayesinde marka, tamamen yeni bir antioksidan taşıma sistemini ortaya koydu.

SkinCeuticals Tarihinde Daha Fazla Dönüm Noktası Öğren>>

Kozmesötikler

Kozmesetükler hem kozmetik hem de farmasötik özellikler içeren ürünlerdir.

Toplumla İlişkiler

SkinCeuticals olarak, cilt sağlığı ilk önceliğimizdir. Değerli bilgi ve kaynaklarımızı dünyayla paylaşmanın görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Dermatoloji araştırmasını daha ileriye taşıyacak birçok önemli çalışmayı destekliyoruz, cilt sağlığı bilincini arttırıyoruz ve cilt bakım güvenliğine olan bağlılığımızın yanı sıra çevresel duyarlılık gösteriyoruz.

Cilt Kanseri Araştırma Birliği

2007’deki kuruluşundan itibaren Cilt Kanseri Araştırma Birliği (MRA) cilt kanserini önleme, teşhis ve tedavi etmede gelişme yapabilmek için çalışan 97 araştırma programına 38 milyon dolardan fazla ödenek vermiştir. SkinCeuticals 2010’dan beri kurumsal bir ortaktır, cilt kanserine bir çare bulmaya yardım etmek için, araştırmaları arttıran 125,000 dolardan fazla bir bağışta bulunmuştur.

Daha fazlasını öğren >

Genç Araştırmacı Ödülü

SkinCeuticals Genç Araştırmacı Ödülü’ne sponsor olabilmek için Cilt Kanseri Araştırma Birliği’yle ortaklık yapmaktadır. Bu program cilt kanseri araştırmasında farklı fikirlere sahip genç bilim adamlarını cezp etmeyi amaçlar, böylece yeni nesil kanser araştırmacılarına iş verir ve onları destekler.

Daha fazlasını öğren >

Sıkça Sorulan Sorular

SkinCeuticals ürünlerinin formülasyonlarında hangi standartlar uygulanıyor?

SkinCeuticals en yüksek, medikal düzeydeki formülasyon standartlarına bağlıdır ve sadece farmasötik içerikler kullanır. Son formülasyonlarımızı, iddialarını sağladıklarını kanıtlamak için yoğun klinik testlere tabi tutuyoruz. Ürünlerimiz küçük gruplar halinde üretilir, ideal etki ve tazeliği güvence etmek için yakından takip edilen, steril koşullarda paketlenir.

Skinceuticals International page>

Antioksidan cildim için ne yapar?

Antioksidanlar cildin derinliklerinde hasara sebep olan serbest radikallere karşı koruma sağlar. Cildi UV ışınlarından koruyan güneş koruyuculardan farklı olarak, antioksidanlar kızılötesi radyasyon, kirlilik, sigara dumanı, alkol ve benzeri gibi çevresel saldırganların oluşturduğu cilt hasarını önler. SkinCeuticals antioksidanlarının ince çizgiler, kırışıklıklar ve hiperpigmentasyon gibi cilt hasarlarını düzelttiği kanıtlanmıştır.

Daha fazlasını öğren >

Dr. Sheldon Pinnell kimdir?

SkinCeuticals’ın kurucu bilim adamı ve medikal danışmanı Dr. Sheldon Pinnell SkinCeuticals’ı cilt bakım endüstrisinin antioksidan otoritesi ilan etmiştir. Cilt yaşlanması ve cilt kanserini önlemeye yardımcı yaklaşık 40 yıllık teknolojik araştırma ve geliştirme deneyimiyle, Dr. Pinnell’in çalışması SkinCeuticals’ı bilimsel olarak kanıtlanan cilt bakımında lider ilan etmiştir.

Dr. Pinnell hakkında daha fazlasını öğren>

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak ya da 0 800 261 91 39 nolu telefondan bize ulaşmaktan çekinmeyin. Eğer bir SkinCeuticals yetkili eczanesi arıyorsanız, lütfen arayıcımızı kullanın.

Yayınla

Müşteri Hizmetleri ve Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma : 9:00 - 17:00

Yetkili eczane/klinik

Yetkili eczane/klinik

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer