Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

H.A. INTENSIFIER

DÜZELTME

H.A. INTENSIFIER

HYALÜRONİK ASİT SERUMLARI

Cildin hyalüronik asit seviyesini yükseltmeye yardımcı olan çok işlevli düzeltici serum

CİLT TİPLERİ

CİLT DURUMLARI

100% authenticity guaranteed

SkinCeuticals ürünlerinizin her zaman orijinal olduğundan emin olun
Daha fazlasını öğrenin

Cildiniz için etkili ve güvenli formülasyonları tercih edin. Her zaman yetkili bir SkinCeuticals satıcısı aracılığı ile ürünlerinizi temin edin. Yetkili satış noktalarımıza ulaşmak için tıklayın.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi

H.A. Intensifier cildin hyalüronik asit seviyesini destekleyen ve cildin dolgunluğunu artıran düzeltici bir serumdur. Bu eşsiz formülasyon cildin hyalüronik asit seviyesini desteklemek, cilt yüzeyini nemlendirmek ve cildin sıkılığını artırmak için içerisinde yüksek konsantrasyonda saf hyalüronik asit, proxylane™, morpirinç özü ve meyankökü bulundurur.
 • Hyalüronik asit seviyesini artırmaya yardımcı olur.
 • Kaz ayağı çizgileri, nasobial çizgiler ve marionette çizgilerinin görünümünü yumuşatmaya ve cildin sıkılığını artırmaya yardımcı olur.
 • Uzun süreli nem sağlar ve cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir.
 • Paraben ve renklendirici içermez.
 • Tüm cilt tipleri için uygundur.

Nasıl Kullanılır?

Kapağı açın ve pompayı şişeden çıkarın. Ampulü sıkıştırın ve sıkarken, kapağı tekrar şişeye koyun ve ürünün pompa içine alınması için ampulü yavaşça bırakın. 4-6 damla avucunuza uygulayın ve alın, yanaklar, çene ve boyun üzerine dokunun. Ürünü cildinize karıştırın.
\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Görülür Sonuçlar

12 haftalık bir çalışmada, H.A. Intensifier, yaşlanma belirtilerinin görünümünü önemli ölçüde geliştirdi:
Dolgunlukta +% 23 iyileşme
Sarkmada +% 9 iyileşme
Sıkılıkta +% 11 iyileşme
Elastikiyette +% 13 iyileşme
Dokuda +% 18 iyileşmee

Protokolü inceleyinProtokol: 12-49 hafta boyunca, tek merkezli olan bu klinik çalışma hafif ila orta derecede yüz sarkması ve sıkılık kaybı, nazolabial kırışıklıklar, marionette kırışıklıkları ve ince kırışıklıklara sahip 42-60 yaş aralığındaki 59 kadın üzerinde gerçekleştirildi, H.A Intensifier, Gentle Cleanser ve güneş kremi ile birlikte günde iki kez kullanıldı. Etkinlik ve tolere edilebilirlik değerlendirmeleri, başlangıçta ve 4, 8 ve 12. haftada gerçekleştirildi.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Bilim ve Etkinlik Kanıtı

Hyalüronik asit, cildin nem düzeyini ayarlamaya yardımcı olan güçlü bir doğal nemlendiricidir. Ancak bu temel molekül ciltte kısa bir ömüre sahiptir, her 24 saatte% 30-50 oranında parçalanır. Yaşla birlikte ciltteki hyalüronik asit seviyelerinde kademeli bir düşüş yaşanır. Üretim 20'li yıllarda azalmaya başlar ve 40'lı yıllarda bu azalma hızlanır. Hyalüronik asidin üretiminin azalması ve bu hızla parçalanması birleşince, yaşın ilerlemesiyle ciltte sıkılık kaybı, cilt dolgunluğunun azalması ve cilt yüzeyinin sertleşmesi gibi etkiler görülür.

Hyalüronik asit güçlü bir nemlendirici olmasına rağmen, moleküler boyutu optimum cilt emilimi için çok büyüktür. HA. Intensifier, cildin hyalüronik asit seviyesini desteklemek için, yüzeyde nemlendiren hyalüronik asit ile% 10 proxylane, meyan kökü ve mor pirinç özlerinin optimal bir konsantrasyonunu bir araya getirir.

\\Srv-fichiers\data_clients\CAI\Skinceuticals\Livraisons\INT_EN\2018_08_14_Updates_Re-designed_Product_Pages_INT_EN_29335\Visuels

Ana İçerikler

  YORUMLAR

  Ortalama Puan

  Not5/5

  2 YORUMLAR

  Oturum açın

  Lütfiye

  • Lokasyon : İstanbul
  • Yaş : 50-59 yıl

  Puanlama5/5

  mucize ürün

  evet mücize. kilo verme döneminde cildimde hiçbir kayıp yaşamadım. cildimin dolgunluğu, sıkılığı korundu. artık daha pürüzsüz bir cildim var

  Tülay

  • Lokasyon : Istanbul
  • Yaş : 45-54 yıl

  Puanlama5/5

  vazgeçilmezim

  çıktığı ilk gün alıp kullanmaya basladım birkaç kullanımdan sonra cevrem sormaya basladı cildinde kı bu ışıltı dolgunluk nedir diye işlem yapıldığını sandılar..son derece etkili bir serum tavsiye ettiğim arkadaşlarımda kullandılar ve çok memnunlar herkese mutlaka tavsiye ederim..

  Daha fazla yorum görün

  Skin Ceuticals

  Your browser isn't supported

  You can download a new browser :

  Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer