Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerinden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

TONİKLER

CİLDİ DAHA SONRAKİ ÜRÜNLER İÇİN HAZIRLAYIN

Tonikleme cildin SkinCeuticals cilt bakım rejiminin geri kalanı için hazır olduğunu güvence altına alan önemli bir basamaktır. Özgün cilt tipleri ve durumları için tasarlanmış bu solüsyonlar temizlemenin ardından kalan kiri, yağı ve cilt hücrelerini yok eder ve cildin pH seviyesini dengeler. En önemlisi, tonikler daha sonraki cilt bakım ürünlerinin emilmesi için ideal bir ortam oluşturur.

banner_category_facial_toners.jpg
Tonikler hakkında daha fazla bilgi

TONİKLER NEDİR?

Tonikler, yüzü temizleme işleminden sonra kullanılmak üzere özel formüle edilmiş solüsyonlardır. Kalıcı yağ, kir gibi maadelerin giderilmesine ek olarak, tonikleryağlı veya akneye eğilimli cilt gibi farklı cilt endişelerinin görünümünün düzelmesine yardımcı olur.

Tonikler

Tonikler Cildinize İyi Gelir mi?

Cildin temizlenmesi işleminden sonra tonik kullanılmasının birçok faydası vardır. Yıkamadan sonra kalan fazla yağ, kir birikintileri gidermeye ek olarak, hidroksi asit içeren tonikler cildin soyulmasına yardımcı olur. Bu ekstra soyulma, bakım rutinindeki sıradaki ürünlerin emilimini kolaylaştırmak için en üstteki ölü hücre katmanını kaldırır. Bu ölü hücre katmanının kaldırılması ile cildin parlaklığı ve pürüzsüzlüğünü arttırarak daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlar.

Özellikle hidroksi asit içeren tonikler;  yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin kullanımı için uygundur.  Bakım rutinine eklenen bu ekstra adım;  aşırı yağ içeren ve ölü cilt hücrelerinin sayısını azaltarakaçık gözeneklerin daralmasına yardımcı olur.

Bazı tonikler; cildin bariyer fonksiyonu ile ilişkili PH seviyesinin dengede kalmasına yardımcı olur. Cilt bariyerinin birincil rolü, ciltteki nem seviyesinin korunmasına yardımcı olmaktır. Kuru ciltlerde tonik kullanımı, cildi soyarak donuk görünümü iyileştirmeye yardımcı olur.

Yağlı Ciltler için En İyi Tonik Nedir?

Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için ideal tonik, lipo hidroksi asit veya salisilik asit içermelidir. Çünkü bu bileşenler; gözenekleri temizlemeye ve mat, ölü cilt yüzeyi görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.  Blemish &Age Toner;  cildin yüzeyindeki mat, ölü hücreleri pul pul dökmeye ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olan lipo hidroksi asit, salisilik asit ve gilikolik asit ile formüle edilmiştir.  Salisilik asit ve glikolik asit;  cildin yenilenmesine ve gözenek görünümünün azalmasına katkı sağlar.

Kuru Cilde Sahipseniz Tonik Kullanabilir misiniz?

Evet! Bazı toniklerde cilde nem veren maddeleri bağlı tutan bileşenler bulunur.  Equalizing Toner;  temizleme işleminden sonra cildin kalan birikintilerden arındırılması ve kuru, normal, karma ciltlerde PH seviyesinin dengede kalması için formüle edilmiştir. Buna ek olarak; bu özel formül, botanik bileşenler ile cildi yumuşatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur.

Filtrele

Cilt Tipi

Cilt Durumu

Sırala

Filtrele

Cilt Tipi

Cilt Durumu

Sırala

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer