Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

ANTİOKSİDANLAR

CİLT HASARLARINI İÇERİDEN ÖNLEYİN

UV ışınları, kızılötesi radyasyon, kirlilik ve yaşam şekli gibi faktörler cildin erken yaşlanmasına sebep olan zararlı serbest radikaller üretir. SkinCeuticals antioksidanları bu kararsız molekülleri etkisiz hale getirir ve güneş ışığının zararlarına ve artan cilt yaşlanmasına karşı ikinci sıra savunucu olarak görev alırlar. Hasarı önlemenin yanında, SkinCeuticals antioksidanlarının serbest radikalleri etkisiz hale getirerek ve kolajen üretimini tetikleyerek ince çizgi, kırışıklık ve hiperpigmentasyon görünümünü düzelttiği kanıtlanmıştır.

Listele

Cilt tipi

Cilt durumu

Seçenekler

6 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Topikal antioksidanlar cildin güzelliğini ve sağlığını koruma ve geliştirme açısından en önemli cilt bakım ürünlerindendir.

SkinCeuticals

Antioksidanlar cildin derinlerinde hasara ve ince çizgiler, kırışıklıklar, gevşeklik ve hiperpigmentasyon gibi cilt yaşlanmasının artan belirtilerine neden olan serbest radikalleri etkisiz hale getirir. C vitamini serumları tüm SkinCeuticals rejimlerinin temelini oluşturur ve günlük güneş koruyucularla birleştirildiğinde cilde çevresel hasara karşı ideal bir koruma sağlar. Her cilt tipi ve durumu için uygun bir SkinCeuticals antioksidan serumu vardır, şimdi SkinCeuticals sıvı serumlara ek olarak, çığır açan yeni formülüyle sıvı serumların sağladığı tüm faydaları topikal antioksidan jel şeklinde de sunuyor. Tüm SkinCeuticals C vitamini serumlarının üstün serbest radikal koruması sağladığı kanıtlanmıştır ve ayrıca serumlar cildin doğal kolajen üretimini arttırarak ince çizgilerin, kırışıklıkların, gevşekliğin ve hiperpigmentasyonun görünümünü düzeltme gücüne sahiptir.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer