Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerinden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

Profesör Dr. Sheldon R. Pinnell

SkinCeuticals’ın kurucu bilim adamı ve ana medikal danışmanı olan Dr. Sheldon Pinnell SkinCeuticals’ı cilt bakım endüstrisinin antioksidan otoritesi yapmıştır. Dr. Pinnell’in çığır açan geçmiş araştırması ve kapsamlı dermatolojik bilgisi, günümüzde topikal antioksidan formülasyonları için altın standart olan, Duke Üniversitesi Antioksidan Patenti'ni almasını ve yalnızca SkinCeuticals’a lisans verilmesini sağlamıştır.

Çığır açan Araştırma

Cilt yaşlanması ve cilt kanserini önlemeye yardımcı yaklaşık 40 yıllık teknolojik araştırma ve geliştirme deneyimiyle, Dr. Pinnell’in çalışması SkinCeuticals’ı cilt bakımında lider ilan etmiştir. SkinCeuticals olarak, cilt yaşlanması, cilt tipleri ve cilt durumlarını daha iyi anlamak ve araştırmak için, hücresel ve moleküler biyoloji, kimya ve biyofizik alanlarında lider bilim adamlarından oluşan bir çevre oluşturduk. Cilt ve cilt sağlığı hakkında kapsamlı bilgimiz sayesinde, SkinCeuticals cilt bakım üzerine ileri çalışmalarına ve cilt bakım endüstrisindeki lider konumunu korumaya devam ediyor.

Dr. Pinnell hakkında detaylı bilgi için>

Etik Tüzüğü

SkinCeuticals olarak, tüketicilerimize olan bağlılığımız, dermo profesyonel cilt bakımı sağlamak kadar önemlidir. Cilt sağlığını idealleştirmek olan misyonumuza ulaşmak için, en iyi içerik, araştırma ve test standartlarına bağlıyız.

Daha fazlasını öğrenmek için, Etik Tüzüğümüzü indirin >

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer