Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

Bilim

Dermo profesyonel cilt bakımı

Araştırma ve yenilik SkinCeuticals’ın misyonunun özünü oluşturur ve bilime adanmışlığımız markayı profesyonel cilt bakım alanının lideri konumuna getirmiştir. SkinCeuticals antioksidanlarının formülasyonu, standartlar belirleyen devrim niteliğinde bir buluşun direkt sonucudur. SkinCeuticals cildin sağlığını ve güzelliğini ideal hale getirecek ve gelecek yıllarda cilt bakımın yüzünü değiştirecek yeni nesil ürünlerin öncüsü olmaya devam ediyor.

Profesör Dr. Sheldon R. Pinnell

SkinCeuticals’ın kurucu bilim adamı ve ana medikal danışmanı olan Dr. Sheldon Pinnell SkinCeuticals’ı cilt bakım endüstrisinin antioksidan otoritesi yapmıştır. Dr. Pinnell’in çığır açan geçmiş araştırması ve kapsamlı dermatolojik bilgisi, günümüzde topikal antioksidan formülasyonları için altın standart olan, Duke Üniversitesi Antioksidan Patenti'ni almasını ve yalnızca SkinCeuticals’a lisans verilmesini sağlamıştır.

Çığır açan Araştırma

Cilt yaşlanması ve cilt kanserini önlemeye yardımcı yaklaşık 40 yıllık teknolojik araştırma ve geliştirme deneyimiyle, Dr. Pinnell’in çalışması SkinCeuticals’ı cilt bakımında lider ilan etmiştir. SkinCeuticals olarak, cilt yaşlanması, cilt tipleri ve cilt durumlarını daha iyi anlamak ve araştırmak için, hücresel ve moleküler biyoloji, kimya ve biyofizik alanlarında lider bilim adamlarından oluşan bir çevre oluşturduk. Cilt ve cilt sağlığı hakkında kapsamlı bilgimiz sayesinde, SkinCeuticals cilt bakım üzerine ileri çalışmalarına ve cilt bakım endüstrisindeki lider konumunu korumaya devam ediyor.

Dr. Pinnell hakkında detaylı bilgi için>

Antioksidan Otoritesi

Antioksidan nedir ve SkinCeuticals neden otoritedir? 4 nesildir süren topikal antioksidan formülasyonları, 10 adet patent ve 200den fazla prestijli medikal dergide yayımlanan çalışmayla, SkinCeuticals antioksidan biliminde bir öncüdür.

Klinik Çalışmalar

SkinCeuticals olarak, keşfediyoruz, geliştiriyoruz ve cildin bütün olarak sağlığını ve görünümünü geliştiren yenilikçi cilt bakım ürünleri sunuyoruz. Aktif içeriklerin ve son formülasyonların iddialarını gerçekleştirdiğini bilimsel olarak kanıtlamak için özenli klinik çalışmalara tabi tutuyoruz –dermo profesyonel cilt bakımı sunmaya olan bağlılığımızı güçlendiriyoruz.

Tüm klinik çalışmalar aynı değildir. Bazıları yalnızca bir ya da iki etken maddenin etkileri üzerinde çalışır. Bu, ürünün tüm etkilerini incelemek için yeterli değildir.

SkinCeuticals olarak, klinik çalışmalarımızı en iyi medikal ve farmasötik standartlarda yapıyoruz ve dermatologlar test sürecimizi denetliyor. Son formülasyonun ciltteki etkisini görmenin yanı sıra, ürünün kişilerin cildindeki etkisini ölçmek için de çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sonuç olarak, klinik çalışmalarda edindiğimiz sonuçlar ürünlerimizin gerçek hayatta, gerçek ciltte kullanıldığında nasıl etki edeceğini gösteriyor.

Vitamin C üzerine yaptığımız ilk klinik çalışma antioksidan formülasyonunun önünü açmıştır ve SkinCeuticals’ı cilt bakımı endüstrisinde en iyi markalardan biri yapmıştır. Ürün faydalarını saygın medikal dergilerde yayımladığı klinik çalışmalarla destekleyen bilimsel kanıtlar sunan ilk markalardan biri olan SkinCeuticals cilt bakımında çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Klinik Çalışma1:

Topikal L-Ascorbic Asit Perkütan Emilim Çalışmaları
Pinnell, S.R. ve diğerleri ,Topical L-Ascorbic Asit: Percutaneous Absorption Studies.Dermatol Surg 27:2, 137-142, 2001

Bir topikal antioksidanın cilde nüfuz etmek ve cildi korumak için sağlaması gereken doğru formülasyon özelliklerini ilk olarak keşfeden SkinCeuticals’tır. Bu parametreler antioksidan formülasyonu için altın standart olmuştur.

Çalışmayı İndir (PDF)>

Klinik Çalışma 2:

Foto Hasar, Oksidatif Stres ve Topikal Antioksidanların Sağladığı Koruma
Pinnell, S.R, J Am Acad Dermatol. 48(1): 1-19, 2003.

Çevresel faktörlerin oluşturduğu cilt hasarına karşı tam spektrumlu bir koruma sağlamak için, her gün bir topikal antioksidan kullanmak zorunludur. Serbest radikallere karşı bu ilave korumanın cilt derinlerindeki hücre değişikliklerini önlediği kanıtlanmıştır.

Çalışmayı İndir (PDF)>

Klinik Çalışma 3:

Güneş Koruyucular UVA Kaynaklı Serbest Radikallere Karşı yeterli Koruma Sağlayamıyor
Haywood, R. ve diğerleri, J Invest Dermatol 2006;121:862-868

Güneş koruyular cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak için gereklidir; fakat bu önemli SkinCeuticals çalışması yalnız SPF kullanımının cildi zararlı serbest radikallerin sadece %55’inden koruyabildiğini ve SkinCeuticals topikal antioksidan desteğinin kapsamlı bir cilt koruması sağladığını kanıtlamıştır.

Çalışmayı İndir (PDF)>

Klinik Çalışma 4:

C, E Vitaminleri ve Ferulic Asit İçeren bir Topikal Antioksidan İnsan Cildine Ultraviyole Işınların Neden Olduğu Hasara Karşı Koruma Sağlıyor.
Pinnell, S. ve diğerleri J Am Acad Dermatol. 59(3):418-25, 2008.

SkinCeuticals üçüncü nesil topikal antioksidanı, C E Ferulic ile cilde eşsiz yaşlanma karşıtı sonuçların yanında, koruma da sağlama mümkündür.

Çalışmayı İndir (PDF)>

Klinik Çalışma 5:

C Vitamini, Ferulic Asit ve Phloretin İçeren bir Topikal Antioksidanın UV Kaynaklı Fotohasara Karşı Koruyucu Etkileri
Oresajo C, Stephens T, Hino PD, Law RM, Yatskayer M, Foltis P, Pillai S, Pinnell SR. J Cosmet Dermatol. 2008 Dec;7(4):290-7.

Phloretin içeren SkinCeuticals antioksidanlarının cildi DNA mutasyonlarına sebep olduğu bilinen serbest radikaller ve diğer reaktif moleküllerden korurken, yaşlanmanın yeni oluşan belirtilerini tersine çevirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Çalışmayı İndir (PDF)>

Etik Tüzüğü

SkinCeuticals olarak, tüketicilerimize olan bağlılığımız, dermo profesyonel cilt bakımı sağlamak kadar önemlidir. Cilt sağlığını idealleştirmek olan misyonumuza ulaşmak için, en iyi içerik, araştırma ve test standartlarına bağlıyız.

Daha fazlasını öğrenmek için, Etik Tüzüğümüzü indirin >

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer