Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

NEMSİZLİK

CİLDİN NEM TUTMASINA YARDIMCI OLUR

Nemsizlik ciltteki su azlığından dolayı oluşur. Nemsiz cildin belirtileri kaşıntı, gerilme ve donuk görünümlü cildi içerir. Cilt nemsiz kaldıktan sonra artık bariyer görevini sürdüremez. SkinCeuticals cilt bariyerini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı ürünler sunar.

Pullu, pürüzlü doku

Epidermisin incelmesi

Listele

Cilt tipi

Seçenekler

12 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Yeterli nemi üretmeyen aktif olmayan yağbezlerine sahip kuru cildin aksine, nemsiz cilt az etkili bir cilt bariyeri ya da epidermisteki su azlığı gibi birçok nedenden ötürü oluşan nem tutamama problemine sahiptir.

SkinCeuticals

Cilt bariyerini bir tuğla duvar gibi düşünelim; nemsiz cildin bariyer tuğlalarının arasında nemin dışarı sızmasına neden olan boşluklar vardır. Ciltte uygun düzeyde nem olmaması kaba bir dokuya, pullanmaya ve kaşınan bir cilde neden olur. Nemsiz cilt için cilt bakımı iki ana eylem gerektirir: nemlendirme ve cilt bariyeri onarımı. Nemsiz cilt nemi çeken ve sudaki ağırlığının 1000 katı kadar nem tutan hyaluronic asit gibi nemlendirici içeriklere ihtiyaç duyar. Cilt bariyerini güçlendirmek için, seramid, yağ asitleri ve beta glucan gibi içerikler “tuğlalar” arasındaki boşlukların doldurulmasına yardımcı olur ve nem tutmaya yarayan görünmez tabaka oluşturan bir harç gibi etki eder. Cilt nem tutabildiği sürece, kaşınan cilt rahatlar, pullanma ve kuruluk azalır, ince çizgiler ve kırışıklıklar gibi yaşlanma belirtilerinin görünümü azalır.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer