Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

CİLT TEMİZLEYİCİLERİ

Tüm cilt tipleri ve tüm cilt problemlerine yönelik
yeni temizleyici serisi

SkinCeuticals temizleyicileri, kirleri temizleyen ve ölü cilt hücrelerini cildi soymadan yok eden arındırıcı içeriklerle tasarlanmış, hassas temizleyicilerdir. Profesyonel standartlara göre formüle edilmiş temizleyicilerimiz cildin kuruluğunu ya da yağlılığını arttırmadan ferah ve temiz bir his bırakır.

CİLT TEMİZLEYİCİLERİ

Tüm cilt tipleri ve tüm cilt problemlerine yönelik
yeni temizleyici serisi

SkinCeuticals temizleyicileri, kirleri temizleyen ve ölü cilt hücrelerini cildi soymadan yok eden arındırıcı içeriklerle tasarlanmış, hassas temizleyicilerdir. Profesyonel standartlara göre formüle edilmiş temizleyicilerimiz cildin kuruluğunu ya da yağlılığını arttırmadan ferah ve temiz bir his bırakır.

Temizleyiciler hakkında daha fazla bilgi>

Temizleyiciler hakkında daha fazla bilgi

YÜZ TEMİZLEYİCİLERİNİN ÖNEMİ

Cilt temizliği, ideal cilt bakımın ilk adımıdır. Gün boyu ciltte biriken kir, ölü hücre, istenmeyen sebumu arındırmaya ek olarak cilt bakım ürünlerinizin efektif bir şekilde absorbe edilmesi için önemlidir.

Cilt temizleyicileri

İdeal cilt temizleyici nasıl olmalıdır?

Cilt temizleyicinizi seçereken cilt tipinize ve beklentinize uygun ürünü seçmek önemlidir. Çünkü cildinizi arındırırken yüzeydeki doğal yağları arındırmaması gerekir. 
SkinCeuticals temizleyicileri normal, yağlı, karma, akneye eğilimli, tedavi sonrası hassas ciltler için farklı doku ve kıvamda ürün sunmaktadır.

Size en uygun temizleyici ürünler için  SkinCeuticals cilt bakım uzmanına danışın

Hassas ciltler için en uygun temizleyici

Hasar görmüş, hassas veya profesyonel bakım/tedaviler sonrası ciltlerde temizleyici olarak hafif ve alko, sabun, parfüm, boya içermeyen ürünkler tercih edilmelidir. Allantoin, sorbitol ve gliserin gibi nemin korunmasını sağlayan içerikli ürünlere odaklanılmalıdır. 
Botanik özler içeren ürünler hassas cildin yatışmasını sağlar. Salatalık, papatya özü bunlara örnektir.

Hassas ve profesyonel bakım sonrası ciltler için özel ürün  Soothing Cleanser  botanik özlere sahip içeriği ile hassas cildi arındırır, yatıştırır ve nemin korunmasını sağlar.

Kuru ciltler için ideal temizleyici

Cilt kuruluğu, doğal lipidlerin azalması, kuru hava, fazla sabun kullanımı, profesyonel uygulamalardan sonra meydana gelebilir. Bu durumlarda ciltte gerginlik hissi oluşur.
Geleneksel temizleyici ürünler cildi arındırırken, cilt yüzeyini sert bir şekilde zedeleyebilir, bu nedenle kuru ciltler için ideal temizleyiciler hafif krem-losyon kıvamlı olanlardır. Alkol ve sabun içermemelidir. Allantoin, gliserin, sorbitol gibi ciltteki suyun ve cilt bariyerini koruyan içeriklere sahip olmalıdır.

Kuru ciltler için ideal  Gentle Cleanser  kremsi dokusu ile ciltteki kir, pürüzü arındırır, uzun süre dayanıklı makyajı ciltteki nemi kaybetmeden temizler ve yumuşatır.

Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için ideal temizleyici

Yağlı ciltleri tedavi eden ürünlerin çoğu cildi kurutmaya yöneliktir, bunun sonucunda cilt daha fazla yağ üretmeye eğilimli olur. Bu da gözeneklerin tıkanmasına ve akne oluşumuna neden olur. Alkol içeren, kurutucu ürünler yerine yağsız jel yapıda temizleyici ürünler kullanılmalıdır. Glikolik, salisilik ve sülfonik asit içeren ürünler ile cildin yavaş yavaş soyularak yenilenmesi sağlanmalıdır. Asitler tıkanmış gözeneklerin açılmasını sağlar ve yeniden tıkanmasını önler. Arındırma gerçekleşirken gliserin gibi nemlendiriciler ile ciltteki suyun korunabiliyor olması bir diğer önemli etkendir.

Yağlı, karma, akneye eğilimli ve yaşlanan ciltlere özel  Blemish + Age Cleanser Temizleyici  cildi kurutmadan arındırır, fazla sebumu giderir ve tıkanmış gözeneklerin açılmasına yardımcı olur

How do you use a facial cleanser?

A properly formulated facial cleanser is the base to every skincare regimen. Depending on your skin type and lifestyle, cleansers can be used once or twice daily. If cleansing once a day, it is best to do so in the evening to help remove any dirt, debris, or oil accumulated throughout the day. For the most effective cleanse, gently massage a dime-sized amount, or one pump worth of product, onto a wet face and neck using a light circular motion. Rinse thoroughly with warm water and use a towel to pat dry. When drying your skin, a light patting motion is recommended to avoid any potential irritation that may result from excessive rubbing.

Facial cleansers are best used in conjunction with toners. After cleansing and drying the skin, apply a small amount of  facial toner   to help balance skin’s pH levels. The additional benefit of applying a toner is that these solutions remain on the surface of skin, allowing the exfoliating, decongesting, and soothing ingredients to effectively prime skin for the remainder of your regimen.

Should I use a facial cleanser every day?

Yes! Facial cleansers should be the first step in your daily routine. Facial cleansers prime skin for daily skincare application and help to remove dirt, oil, makeup, and other debris that collects on your face throughout the day. SkinCeuticals cleansers are formulated with a variety of active ingredients such as hydroxy acids, botanical extracts, and unique cleansing agents to lift impurities and oils while addressing the key needs of different skin concerns. To identify which cleanser meets your specific skin needs, consult with a skincare professional.

Filtrele

Cilt Tipi

Cilt Durumu

Sırala

Filtrele

Cilt Tipi

Cilt Durumu

Sırala

Blemish + Age Cleanser (yeni)

Blemish + Age Cleanser (yeni)

Blemish + Age temizleme jeli, olgun ciltler dahil her yaşta akneye eğilimli, yağlı ciltler için formüle edilmiştir. İçeriğindeki glikolik asit ve salisilik asit sayesinde gözenek tıkanıklıklarını arındırır, pürüzsüzleştirir ve daha parlak olmasını sağlar

Blemish + Age Cleanser (yeni)

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer