Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun

SKINCEUTICALS üyesi olmanın avantajlarından yararlanmak için kayıt olun

(*) işaretli kısımların doldurulması zorunludur

  • Your password must have 6 characters minimum
  • Your password must have one number
  • Your password must have one character in - + _ ! @ # $ % ^ * . , ?
  • Your password must have one letter

Gönder

Neden kayıt olmalıyım?

  • Kişiselleştirilmiş profil: Gelecek ürün tekliflerini almak için kısa anketi cevaplayın; cilt tipi ve cilt durumu bilginizi öğrenin ve kaydedin.
SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

KURU

ÇOK AZ YAĞ SOLGUN, PULLANMIŞ VE RAHATSIZ BİR CİLDE NEDEN OLUR.

Kuru cilt soyulma, kaşınma, pullanma ve yanmayla nitelendirilir ve genellikle kalıtsal bir cilt durumudur; soğuk hava ve sert çevresel faktörler belirtileri şiddetlendirebilir. SkinCeuticals nem kaybıyla savaşmaya, esnekliği geliştirmeye ve donuk cildi canlandırmaya yardımcı ürünler sunar.

Yetersiz yağ üretimi

Pullanmış ve kaşıntılı cilt

Gergin ve rahatsız hissiyat

Listele

Cilt durumu

Seçenekler

18 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Kuru cilt yağbezleri yeterli yağı üretmediği zaman oluşur; her ne kadar bu durum akne oluşum riskini azaltsa da, başka dezavantajları vardır.

SkinCeuticals

Kuru cilt görünür belirtilere sahip olmanın yanında rahatsızlık hissine sahiptir. Kuru cilde sahip birçok insan gerginlik ve dönemsel kaşınma şikayetlerinde bulunur. Kuru cilt aynı zamanda makyaja müdahalede bulunabilen görünür pullanmaya neden olur. Hava değişimi, güneşe maruz kalma, yaşlanma süreci ve yanlış cilt bakım ürünlerinin kullanımı gibi çevresel durumlar belirtileri daha kötü hale getirebilir. Kuru cilt bakımı neme odaklanır, fakat kremler ve losyonlar her zaman yeterli değildir. Kremsi bir temizleyici sahip olduğu nem ile cildin soyulmasına engel olduğu için idealdir ve peeling nemlendirici içeriklerin içeri sızmasını engelleyen ölü hücre katmanının oluşumunu önlediği için önemlidir. SkinCeuticals kuru cilde daha fazla nem sunan serumlar ve maskeler, kuruluğun belirtilerini hafifleten, cildi serbest radikal ve UV hasarından koruyan nemlendirici topikal antioksidanlar ve güneş koruyucular gibi kuru cilt için özel ürünler sunar.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer