Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerinden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

Tarihçemiz

SkinCeuticals tarihi Dr. Sheldon Pinnell’in hayati araştırması sayesinde, markanın 1994’te bulunmasından çok daha önce başlamıştır. Geçen yıllar boyunca, dermatolojinin yüzünü değiştiren buluşlarla SkinCeuticals öncü olmaya devam etmiştir.

Dönüm noktaları

  • 1997: SkinCeuticals Serum 10 ve Serum 15’i lanse etti.
  • 1999: E vitamini ilavesi koruma seviyesini iki katına çıkararak SkinCeuticals antioksidan formüllerinin etkilerini arttırdı.
  • 2002: SkinCeuticals ilk 100% fiziksel güneş koruması olan, Physical UV Defense SPF 30 piyasaya sürüldü.
  • 2005: Ferulic Asit, C ve E vitamini birleşiminden oluşan C E Ferulic yaratıldı.
  • 2008: Phloretin CF yeni bir antioksidan sınıfı oluşturdu.
  • 2011: Phloretin Cf Gel sayesinde marka, tamamen yeni bir antioksidan taşıma sistemini ortaya koydu.

SkinCeuticals Tarihinde Daha Fazla Dönüm Noktası Öğren>>

Kozmesötikler

Kozmesötikler hem kozmetik hem de farmasötik özellikler içeren ürünlerdir.

Sıkça Sorulan Sorular

SkinCeuticals ürünlerinin formülasyonlarında hangi standartlar uygulanıyor?

SkinCeuticals en yüksek, medikal düzeydeki formülasyon standartlarına bağlıdır ve sadece farmasötik içerikler kullanır. Son formülasyonlarımızı, iddialarını sağladıklarını kanıtlamak için yoğun klinik testlere tabi tutuyoruz. Ürünlerimiz küçük gruplar halinde üretilir, ideal etki ve tazeliği güvence etmek için yakından takip edilen, steril koşullarda paketlenir.

Skinceuticals International page>

Antioksidan cildim için ne yapar?

Antioksidanlar, cildin alt katmanlarında oluşan ve zaman ile görünür hale gelen ince çizgi, leke, yaşlanma belirtileri gibi hasarlara sebep olan serbest radikallerin etkisini azaltır. Cildi UV ışınlarından koruyan güneş koruyuculardan farklı olarak, antioksidanlar kızılötesi radyasyon, kirlilik, sigara dumanı, alkol ve benzeri gibi çevresel saldırganların oluşturduğu cilt hasarlarını önler. SkinCeuticals antioksidanlarının ince çizgiler, kırışıklıklar ve hiperpigmentasyon gibi cilt hasarlarını düzelttiği klinik çalışmalar ve tüketici testleri ile kanıtlanmıştır

Daha fazlasını öğren>

Dr. Sheldon Pinnell kimdir?

SkinCeuticals’ın kurucu bilim adamı ve medikal danışmanı Dr. Sheldon Pinnell SkinCeuticals’ı cilt bakım endüstrisinin antioksidan otoritesi ilan etmiştir. Cilt yaşlanması ve cilt kanserini önlemeye yardımcı yaklaşık 40 yıllık teknolojik araştırma ve geliştirme deneyimiyle, Dr. Pinnell’in çalışması SkinCeuticals’ı bilimsel olarak kanıtlanan cilt bakımında lider ilan etmiştir.

Dr. Pinnell hakkında daha fazlasını öğren>

Toplumla İlişkiler

SkinCeuticals olarak, cilt sağlığı ilk önceliğimizdir. Değerli bilgi ve kaynaklarımızı dünyayla paylaşmanın görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Dermatoloji araştırmasını daha ileriye taşıyacak birçok önemli çalışmayı destekliyoruz, cilt sağlığı bilincini arttırıyoruz ve cilt bakım güvenliğine olan bağlılığımızın yanı sıra çevresel duyarlılık gösteriyoruz.

HELP CHANGE THE FUTURE OF WOMEN SURGEONS

SkinCeuticals, together with ReSurge International, a global not-for-profit dedicated to increasing access to reconstructive surgical care in developing countries, has created Pioneering Women in Reconstructive Surgery. Through this initiative, we are committed to educating and advancing the first generation of local women reconstructive surgeons in developing nations, who often face significant technical and cultural obstacles to gaining acceptance in their field.

Daha fazlasını öğren>

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer