Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun

SKINCEUTICALS üyesi olmanın avantajlarından yararlanmak için kayıt olun

(*) işaretli kısımların doldurulması zorunludur

  • Your password must have 6 characters minimum
  • Your password must have one number
  • Your password must have one character in - + _ ! @ # $ % ^ * . , ?
  • Your password must have one letter

Gönder

Neden kayıt olmalıyım?

  • Kişiselleştirilmiş profil: Gelecek ürün tekliflerini almak için kısa anketi cevaplayın; cilt tipi ve cilt durumu bilginizi öğrenin ve kaydedin.
SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

HASSAS

CİLT KIRMIZILIK, YANMA VE KAŞINMA İLE TEPKİ VERİR

Hassas cilt rosacea, seboreik dermatit veya atopi ile nitelendirilir; hassaslık genetik ya da sonradan edinilmiş olabilir. Hassas ciltler alerjen, koruyucu ya da koku gibi çeşitli tetikleyicilere iltihaplı tepkiler verir. SkinCeuticals cildi yatıştıran ve rahatlatan yatıştırıcı içeriklerle formüle edilmiş ürünler sunar.

Kızarıklığa yatkın

Çok reaktif

Rahatsız hissiyat

Listele

Cilt durumu

Seçenekler

16 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Birçok kadın ve erkek çevresel faktörler, cilt bakım ürünleri ya da profesyonel uygulamalar dolayısıyla hayatlarının bir döneminde hassas cilt problemi yaşarlar.

SkinCeuticals

Nedene bağlı olmadan, tüm hassas ciltler ortak bir özelliğe sahiptir: İltihap. Sinir uçları çok fazla tepki vermeye başladığında yanma, batma, kırmızılık ve kaşınma gibi sonuçlar doğar. Hassas cildi olanlar genellikle sadece belirtiler için uygulama yaparlar, fakat bu durumu daha kötü hale getirir. Hassas ciltler için cilt bakımı bisabolol, salatalık ve diğer doğal bitkiler gibi anti-inflamatuvar içeriklerle formüle edilmiştir. İltihap geçtiği zaman, diğer belirtiler de genellikle azalır. Hassas cilt aynı zamanda peelinge ve retinol, alpha hydroxy asitler gibi daha agresif yaşlanma karşıtı içeriklere daha az dayanıklıdır; fakat SkinCeuticals hassas cilt için uygun olduğu kanıtlanmış topikal antioksidanlar ve güneş koruyucuların yanında cildi yatıştıran serumlar ve yatıştırıcı nemlendiriciler formunda hassas cilt için özel cilt bakımı sunar. Doğru SkinCeuticals rejimi hassas cilt sağlığı ve güzelliğinde gözle görünür gelişmeler sağlar.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer