Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerinden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

MASKELER

ÖZEL CİLT SORUNLARI İÇİN YOĞUN BAKIM

SkinCeuticals maskeleri günlük cilt bakım rejimin sonuçlarını geliştirir. Fazla yağ, gözenek tıkanıklığı, nemsizlik ve daha fazlasını hedef alan bu profesyonel maskeler ileri teknoloji, kanıtlanmış bilim ve çarpıcı cilt düzelmesi sağlayan gelişmiş içeriklerle formüle edilmiştir.

banner_category_facial_mask.jpg
Maskeler Hakkında Daha Fazla bilgi

Maskelerin Faydaları

Maskeler, cilt bakım rutininizin bir parçası olmalıdır. Anahtar bileşenlerin yüksek konsantrasyonunu içererek; cildin yavaş yavaş soyulmasına, nemlendirilmesine ve yatıştırılmasına yardımcı olur. Çoğu zaman, etkileri uygulamadan hemen sonra hissedilir. Bu özel formüller, belirli cilt endişelerinin bakım rutinini tamamlar.

v_moisturizer

Maskeler

En İyi Cilt Temizleme Yöntemi Nedir?

Geçtiğimiz yıllarda cilt bakım rutinlerine maske uygulaması bir adım olarak eklenmeye başladı. Çok fazla seçenek olduğundan, en etkili formüle sahip maskeyi bulmak zor olabilir. Buarada önemli nokta; cilt tipine ve endişesine uygun formüle sahip maskeyi bulmaktır.  Örneğin; akneye eğilimli ve yağlı ciltler için zengin nemlendirici bileşenler içeren maskeler kullanmak uygun olmayabilir.  Buna ek olarak; karma bir cilt tipine sahipseniz ya da farklı cilt endişeleriniz varsa çok fonksiyonlu bir maske kullanmayı ya da cildinizin farklı bölgelerine farklı fonsiyonlara sahip maskeler uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Her zaman en iyi yöntem bir cilt bakım uzmanına danışmaktır.  cilt tipinize ve cilt endişenize uygun kişiselleştirilmiş öneriler sunabilen  bir cilt bakım uzmanına danışmanızı öneririz.

Akneye Eğilimli Ciltler İçin En İyi Maske Nedir?

Eğer akneye eğilimli bir cilde sahipseniz; gözeneklerin tıkanmasını önleyecek ve cildin ölü tabakasını temizleyecek bir cilt bakım rutini temel savunmanızı oluşturacaktır.  Örneğin; akneye eğilimli ve yağlı ciltler için zengin nemlendirici bileşenler içeren maskeler kullanmak uygun olmayabilir.  Maskeler; cildinizin bu ölü tabakasını soyarak ve detoks etkisi yaratarak günlük bakım rutininizi tamamlar.

Akneye eğilimli bir cilde uygun maskeyi ararken; gözenekleri küçültecek ve cildi ölü tabakasından temizleyecek bileşenler içermesi önemli bir noktadır.  glikolik asitKaolin ve bentonit gibi doğal toprak killeri ile formüle edilmiş maskeler ciltteki fazla yağı emdikleri ve gözeneklerin küçülmesine yardımcı oldukları için önerilmektedir.

SkinCeuticals  Clarifying Clay Mask, %2 meyve asidi karışımı, %11 kaolin ve %11 bentonit ile akneye eğilimli ciltler için formüle edilmiştir. İçeriğindeki doğal toprak killer,; cildi derinlemesine temizlemeye ve gözenekleri küçültmeye yardımcı olur.

Soğuk Havalar İçin En İyi Maske Nedir?

Soğuk havalara genellikle nem seviyesinde bir düşüş eşlik eder.  Cilt, doğal nemini kaybetmeye ve kurumaya başlar.  Aloe ve papatya özleri cildi yatıştırır.Ancak, dış ortam sıcaklığı tek faktör değildir. Nem kaybı ayrıca rüzgar ve iç ortam ısısı ile de artabilir. Bütün bu faktörler; ciltte gerginlik ve kuruluk gibi durumlara sebep olabilir. İyi bir cilt maskesi; cildi sakineleştiren ve cilde nem veren bileşenleri yüksek konsantrasyonda içererek cilde rahatlama hissi sağlayabilir.

SkinCeuticals  Phyto Corrective Maske; cildi anında serinletmek ve yenilemek için  yüksek konsantrasyondaki bitkisel özler, sakinleştirici bir dipeptit ve hyalüronik asit ile formüle edilmiştir. Bu yatıştırıcı cilt maskesi; profesyonel işlem sonrası kullanımlar için test edilmiştir.

Daha fazlasını öğrenmek için bir cilt bakım uzmanınızı ziyaret edin.

Kuru Ciltler İçin En İyi Maske Nedir?

Kuru cilt; cildin en üst tabakası olan epidermisteki nem eksikliği ile ortaya çıkan bir durumdur.  Genetik faktörler, güneş ışığına aşırı maruz kalma gibi faktörler sebebiyle; profesyonel işlemlerin ve lipit tükenmesinin bir  sonucu olarak ortaya çıkabilir.Maskeler, günlük bakım rutininize anında bir hidrasyon etkisi eklemek için ideal bir yoldur.  Ancak hyalüronik asit gibi denenmiş ve gerçek nemlendirici bileşenler içeren bir formüle sahip olması oldukça önemlidir.İnsan vücudunda doğal olarak bulunan bu nemlendirici; kendi ağırlığının 1000 katı kadar su çekebilen ve tutabilen bir sünger gibi davranır. Vitamin B5 ise diğer güçlü bileşendir. Bu temel vitamin, cilt bariyerinin doğal onarım sürecini desteklemeye yardımcı olur.

SkinCeuticals  Hydrating B5 Mask; yüksek konsantrasyonda hyalüronik asit ve vitamin B5 içerir. Bu maske, cildinizin nemini yeniler ve ciltte pürüzsüz bir his bırakır.

Maskeler Cildinize İyi Gelir mi?

Evet! İyi formüle edilmiş bir maske; ciltte kuruluktan gözenek tıkanıklığına kadar farklı cilt endişeleri için bakım rutininize eklenecek harika bir adım olacaktır. SkinCeuticals maskeleri; anında ve uzun süreli etki sağlayan, ev bakım rutininizi destekleyecek çeşitli bileşenlerle formüle edilmiştir.

Her zaman,  cilt tipinize ve cilt endişenize uygun kişiselleştirilmiş öneriler sunabilen  bir cilt bakım uzmanına danışmanızı öneririz.

Filtrele

Cilt Tipi

Cilt Durumu

Sırala

Filtrele

Cilt Tipi

Cilt Durumu

Sırala

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer