Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun

SKINCEUTICALS üyesi olmanın avantajlarından yararlanmak için kayıt olun

(*) işaretli kısımların doldurulması zorunludur

  • Your password must have 6 characters minimum
  • Your password must have one number
  • Your password must have one character in - + _ ! @ # $ % ^ * . , ?
  • Your password must have one letter

Gönder

Neden kayıt olmalıyım?

  • Kişiselleştirilmiş profil: Gelecek ürün tekliflerini almak için kısa anketi cevaplayın; cilt tipi ve cilt durumu bilginizi öğrenin ve kaydedin.
SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

KORUMA

ERKEN YAŞLANMAYA KARŞI ETKİLİ KORUMA

SkinCeuticals güneş koruyucuları geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağlar. Çinko oksit filtresi ile formüle edilmiştir, cilt güneş yanığının yanı sıra, zararlı UV ışınlarının geniş spektrumuna karşıcildi korur. SkinCeuticals güneş koruyucuları kozmetik olarak hoş bir dokuda formüle edilmiştir.

Listele

Cilt tipi

Cilt durumu

Seçenekler

6 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Güneşin UV ışınları artan cilt yaşlanmasının ve cilt kanserinin ana nedenidir ve cilt korumasının temel öğesi güneş koruyucudur.

SkinCeuticals

Özenli cilt korumasıyla birlikte, ince çizgileri, kırışıklıkları, gevşekliği ve hiperpigmentasyonu bir cilt endişesi olmadan önleyebilirsiniz. Tüm SkinCeuticals güneş koruyucuları geniş spektrumlı UVA ve UVB cilt koruması ve ek olarak güneşten etkilenmiş cildi yatıştıran bir içerik sunar. Aynı zamanda SkinCeuticals beyaz, tebeşir tortusu gibi olmayan bir cilt koruması için, fiziksel UV filtresi çinko oksidin şeffaf formu olan Z-Cote® kullanan ilk profesyonel cilt bakım ürünlerine sahiptir. Farklı cilt tiplerinin ve yaşam stillerinin ihtiyacını karşılamak için, SkinCeuticals günlük kullanım, dışarıda geçirilen vakitlerde kullanım için ve hassas, kuru, yağlı, akneli, veya hassaslaşmış ciltler için, kremler, losyonlar ve akışkanlar olmak üzere farklı cilt koruma formülleri sunar. Kapsamlı cilt bakımı rejiminin bir parçası olarak kullanıldığında, uygun cilt koruma ürünleri yaşlanmanın istenmeyen belirtilerini ve hatta cilt kanserini önler.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer