Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun

SKINCEUTICALS üyesi olmanın avantajlarından yararlanmak için kayıt olun

(*) işaretli kısımların doldurulması zorunludur

  • Your password must have 6 characters minimum
  • Your password must have one number
  • Your password must have one character in - + _ ! @ # $ % ^ * . , ?
  • Your password must have one letter

Gönder

Neden kayıt olmalıyım?

  • Kişiselleştirilmiş profil: Gelecek ürün tekliflerini almak için kısa anketi cevaplayın; cilt tipi ve cilt durumu bilginizi öğrenin ve kaydedin.
SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

ÖNLEME

ÇEVRESEL CİLT HASARLARINI ÖNLEME

En iyi geniş spektrumlu güneş kremleri dahi UV ışınlarına maruz kalma sonucunda oluşan zararlı serbest radikallerin en fazla %55ini engelleyebilir fakat SkinCeuticals antioksidanları çevresel yaşlanmaya karşı en gelişmiş önlemeyi sağlamak için geliştirilmiş ve klinik olarak test edilmiştir. SkinCeuticals antioksidanları ve güneş kremleri birlikte kullanıldığında erken yaşlanmanın görünün işaretlerine karşı üstün koruma sağlar ve ideal cilt sağlığını destekler.

Listele

Cilt tipi

Cilt durumu

Seçenekler

6 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Yaşlanmanın görünür işaretlerini önleme söz konusu olduğunda, güneş kremleri yeterli değildir.

SkinCeuticals

Geniş spektrumlu güneş korumalarına ek olarak, topikal antioksidanların günlük kullanımı zararlı UV ışınlarına karşı üstün cilt koruması sağlar ve cilt yaşlanmasının önlenmesine yardımcı olur. Dışarıdan etki eden güneş kremlerinden farklı olarak, içeriden etki eden topikal antioksidanlar, UV ışınlarının oluşturduğu hücreye zarar veren serbest radikalleri, kızılötesi ışınlarını ve kirlilik ve sigara dumanı gibi çe diğer çevresel faktörleri etkisiz hale getirir. Ayrıca SkinCeuticals antioksidanlarının ince çizgiler, kırışıklıklar, gevşeklik ve hiperpigmentasyon gibi görünür yaşlanma belirtilerini düzelttiği kanıtlanmıştır. Fakat tüm antioksidanlar eşit üretilmezler. Cildi yeteri kadar hasardan korumak ve cilt yaşlanmasını önlemek için antioksidanlar, nüfuz etmeyi ve serbest radikalleri etkisizleştirmeyi güvence altına alan belirli standartlara göre formüle edilmelidir. Bu kriterler, aidik pH seviyesinde saf L-ascorbic asit ve 5% ile 20% oranları arasında C vitamini konsantresi kullanımıdır. Tüm SkinCeuticals antioksidanları serbest radikallerin neden olduğu cilt yaşlanmasını önlemeye yardımcı olmak için bu bağlayıcı kriterlere uygundur. Farklı cilt tipleri için formüle edilen çeşitli formüllerden doğru antioksidanı seçmek, yaşlanmanın belirtilerinin artmasına neden olan serbest radikal zararından yağlı cildi ve kuru cildi korur.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer