Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

HASSASİYET

HAFİF KIZARIKLIK, KAŞINTI VE İLTİHAP

Hassaslık lazer ya da peeling gibi uygulamalardan sonra ve menopoz sonrası olgun ciltte sık görülür. Cilt hassaslığı nemsiz, travmatize olmuş, yaşlı ya da ince ciltle ilişkilendirilebilir. SkinCeuticals tedavi sürecini hafifletmeye ve desteklemeye yardımcı olacak çeşitli hassas ürünler sunar.

Cilt rahatsız ve kızarık hale gelir.

Belirli uygulamalar cildi kuru hale getirebilir.

Sebum üretimi azalabilir.

Listele

Cilt tipi

Seçenekler

12 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Genellikle ömür boyu endişe konusu olan hassas ciltten farklı olarak, hassaslaşmış cilt genellikle sert içeriklere ya da agresif profesyonel uygulamalara maruz kalana kadar normaldir.

SkinCeuticals

Hassaslaşmış cildin belirtileri hassas ciltte görülenlerle karşılaştırılabilir, bunlar kırmızılık, kaşıntı, iğnelenme ve pullanmadır. Genellikle kısa dönem için önerilse de, hassaslaşmış cilde tedavi için uygulanan ürünler ve içerikler hassas cilt için önerilenlerle benzerdir. Lazer tedaviler ve kimyasal peelinglerden sonra yapılan cilt bakımı özellikle önemlidir, çünkü bu tedavilerin uygulandığı cilt bariyer onarımı ve nem ihtiyacı duyar. Botox ve diğer enjekte edilebilen tedavilerden sonra uygulanan cilt bakımı kabarıklıkları azaltarak iltihabı da azaltır. Cildinizi değerlendirirken, hassas cilt ve hassaslaşmış cilt arasındaki farkı bilmek önemlidir – bu nokta da cilt bakım profesyonelinin dahil olduğu noktadır. Daha sonra, uygun SkinCeuticals cilt bakım rejimiyle hassaslaşmış cildİ rahatlatmak ve onu daha sağlıklı ve güzel bir noktaya taşımak kolaydır.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer