Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

ROSACEA

SÜREKLİ KIZARIKLIK VE KIRMIZI BİR CİLT GÖRÜNÜMÜ

Rosacea sürekli kırmızılık, kızarma, görünür kan damarları ve sivilcemsi görünümle kendini gösterir. SkinCeuticals bilimsel olarak kanıtlanmış, kızarıklığı hafifleten, cildi sakinleştiren ve rahatlatan özel bakımlar sunar.

Aknemsi lezyonlara sebep olabilir.

Sinir uçları aşırı uyarılmıştır.

Yağ bezleri çok fazla üretim yapabilir.

Kan damarları görünür hale gelir.

Listele

Cilt tipi

Seçenekler

3 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Rosacea milyonlarca insanı etkiler. Rosacea cildin belirtileri sürekli kızarma, kırmızılık, görünür bozuk kan damarları ve aknemsi lezyonlar ve durum ilerledikçe burunda şişlik şeklinde ortaya çıkar.

SkinCeuticals

Belirtiler azalsa bile, sıcaklık, baharatlı yemekler, hava değişikliği, alkol ve güneşe maruz kalma gibi belirli tetikleyiciler kızarıklığın tekrar oluşmasına neden olabilir. Ana neden bilinmese de, rosacea cilt ürünlerinin kullanımı cildin düzeltilmesi için etkili bir yöntemdir. Doktorlar ve cilt bakım uzmanları iltihabın belirtilere neden olduğunu ve rosacea cilt tedavisinin antiinflamatuar içerikler bulundurması gerektiğini bilir. SkinCeuticals uyarılmış sinir liflerini yatıştıran ve onların kızarıklığa, yanmaya ve rahatsızlığa neden olan sinir ileticilerini açığa çıkarmasını önleyen içerikler kullanır.* Ek olarak, SkinCeuticals rosacea ürünlerinde bulunan peptitlerin çevresel tetikleyicilerle mücadele ettiği, kırmızılığı nötralize ettiği, rahatsızlığı geçirdiği ve cildi daha sağlıklı bir hale getirdiği kanıtlanmıştır. Uygun bir SkinCeuticals rosacea cilt tedavisiyle, anında rahatlama sağlamak ve zamanla gelişen sonuçlar elde etmek mümkündür. *in vitro deney

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer