Skinceuticals bülteni için kaydolun

Yeni haberler hakkında bilgilendirilmek, yenilikler ve son estetik trendlerden haberdar olmak için*

Kapat

Kayıt olun veya giriş yapın

Henüz kayıtlı bir hesabınız yok mu?

Gönder>

SkinCeuticals - Dermo profesyonel cilt bakımı

Yetkili satış noktalarımız.

CİLT TEMİZLEYİCİLERİ

Tüm cilt tipleri ve tüm cilt problemlerine yönelik
yeni temizleyici serisi

SkinCeuticals temizleyicileri, kirleri temizleyen ve ölü cilt hücrelerini cildi soymadan yok eden arındırıcı içeriklerle tasarlanmış, hassas temizleyicilerdir. Profesyonel standartlara göre formüle edilmiş temizleyicilerimiz cildin kuruluğunu ya da yağlılığını arttırmadan ferah ve temiz bir his bırakır.

Temizleyiciler hakkında daha fazla bilgi

YÜZ TEMİZLEYİCİLERİNİN ÖNEMİ

Cilt temizliği, ideal cilt bakımın ilk adımıdır. Gün boyu ciltte biriken kir, ölü hücre, istenmeyen sebumu arındırmaya ek olarak cilt bakım ürünlerinizin efektif bir şekilde absorbe edilmesi için önemlidir.

Cilt temizleyicileri

İdeal cilt temizleyici nasıl olmalıdır?

Cilt temizleyicinizi seçereken cilt tipinize ve beklentinize uygun ürünü seçmek önemlidir. Çünkü cildinizi arındırırken yüzeydeki doğal yağları arındırmaması gerekir. 
SkinCeuticals temizleyicileri normal, yağlı, karma, akneye eğilimli, tedavi sonrası hassas ciltler için farklı doku ve kıvamda ürün sunmaktadır.

Size en uygun temizleyici ürünler içinSkinCeuticals cilt bakım uzmanına danışın

Hassas ciltler için en uygun temizleyici

Hasar görmüş, hassas veya profesyonel bakım/tedaviler sonrası ciltlerde temizleyici olarak hafif ve alko, sabun, parfüm, boya içermeyen ürünkler tercih edilmelidir. Allantoin, sorbitol ve gliserin gibi nemin korunmasını sağlayan içerikli ürünlere odaklanılmalıdır. 
Botanik özler içeren ürünler hassas cildin yatışmasını sağlar. Salatalık, papatya özü bunlara örnektir.

Hassas ve profesyonel bakım sonrası ciltler için özel ürünSoothing Cleanserbotanik özlere sahip içeriği ile hassas cildi arındırır, yatıştırır ve nemin korunmasını sağlar.

Kuru ciltler için ideal temizleyici

Cilt kuruluğu, doğal lipidlerin azalması, kuru hava, fazla sabun kullanımı, profesyonel uygulamalardan sonra meydana gelebilir. Bu durumlarda ciltte gerginlik hissi oluşur.
Geleneksel temizleyici ürünler cildi arındırırken, cilt yüzeyini sert bir şekilde zedeleyebilir, bu nedenle kuru ciltler için ideal temizleyiciler hafif krem-losyon kıvamlı olanlardır. Alkol ve sabun içermemelidir. Allantoin, gliserin, sorbitol gibi ciltteki suyun ve cilt bariyerini koruyan içeriklere sahip olmalıdır.

Kuru ciltler için idealGentle Cleanserkremsi dokusu ile ciltteki kir, pürüzü arındırır, uzun süre dayanıklı makyajı ciltteki nemi kaybetmeden temizler ve yumuşatır.

Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için ideal temizleyici

Yağlı ciltleri tedavi eden ürünlerin çoğu cildi kurutmaya yöneliktir, bunun sonucunda cilt daha fazla yağ üretmeye eğilimli olur. Bu da gözeneklerin tıkanmasına ve akne oluşumuna neden olur. Alkol içeren, kurutucu ürünler yerine yağsız jel yapıda temizleyici ürünler kullanılmalıdır. Glikolik, salisilik ve sülfonik asit içeren ürünler ile cildin yavaş yavaş soyularak yenilenmesi sağlanmalıdır. Asitler tıkanmış gözeneklerin açılmasını sağlar ve yeniden tıkanmasını önler. Arındırma gerçekleşirken gliserin gibi nemlendiriciler ile ciltteki suyun korunabiliyor olması bir diğer önemli etkendir.

Yağlı, karma, akneye eğilimli ve yaşlanan ciltlere özelBlemish + Age Cleanser Temizleyicicildi kurutmadan arındırır, fazla sebumu giderir ve tıkanmış gözeneklerin açılmasına yardımcı olur

How do you use a facial cleanser?

A properly formulated facial cleanser is the base to every skincare regimen. Depending on your skin type and lifestyle, cleansers can be used once or twice daily. If cleansing once a day, it is best to do so in the evening to help remove any dirt, debris, or oil accumulated throughout the day. For the most effective cleanse, gently massage a dime-sized amount, or one pump worth of product, onto a wet face and neck using a light circular motion. Rinse thoroughly with warm water and use a towel to pat dry. When drying your skin, a light patting motion is recommended to avoid any potential irritation that may result from excessive rubbing.

Facial cleansers are best used in conjunction with toners. After cleansing and drying the skin, apply a small amount offacial toner to help balance skin’s pH levels. The additional benefit of applying a toner is that these solutions remain on the surface of skin, allowing the exfoliating, decongesting, and soothing ingredients to effectively prime skin for the remainder of your regimen.

Listele

Cilt tipi

Cilt durumu

Seçenekler

5 ürün
Buna göre sırala

SkinCeuticals hakkında daha fazlasını öğrenin

Tüm cilt bakım rejimleri doğru bir temizleyici ile başlamalıdır ve bu basit adım cildi daha sonraki cilt bakım ürünlerine hazırlar.

SkinCeuticals

Her cilt tipi ve durumuna uygun yüz temizleyicilerle, SkinCeuticals cilt bakım temizleme seçenekleri ideal cilt sağlığı ve görünümü için cildin kirden, makyajdan, kalıntılardan temizler. Cilt tipine uygun yüz temizleyici seçmek önemlidir, bu kuru bir cilt için kremsi yüz temizleyici, akneli cilt için köpüren cilt bakım temizleyicisi ve hassas ciltler için hassas bir temizleyici olabilir. Yüz temizleyiciler hem gündüz hem gece kullanım için gerekli bir cilt bakım ürünüdür, özellikle cilt üzerinde gün boyunca biriken kiri ve makyajı temizlemek önemlidir. Akşam cildin temizlenmesiyle, tıkanmış gözenekler, akneler, serbest radikal zararları ve artan yaşlanma belirtileri önlenebilir.

Skin Ceuticals

Your browser isn't supported

You can download a new browser :

Firefoxgoogle chromeoperainternet explorer